Jihomoravský pohár juniorů


Konečné pořadí 6. ročníku:
1. Volejbal Brno
2. SKP Kometa Brno "A"
3. TJ Slavoj Pacov
4. ŠSK Jihlava
5. SKP Kometa Brno "B"
6. Volejbal Vyškov
7. Šlapanice

První tři týmy obdržely medaile a poháry, vítěz ještě navíc velký putovní pohár. Soutěže zaštítěné Jihomoravským svazem a klubem Volejbal Brno a řízené trenérem krajského centra mládeže Jiřím Petrů se tradičně účastní i celky ze sousedních regionů - letos to byl Pacov a Jihlava, loni Malacky, předloni Havlíčkův Brod.

Volejbal Brno: Koukal, Červinka, Drozd, Jedlička, Handlíř, Neubauer, Klika, Kříž, Urbánek, Řezník, Čížek, Kasan, Pořízek, Bažo a Šulc, trenér Petrů.

Kometa Brno: Andrýsek, Beneš Ondřej, Brych, Dlapka, Grebík, Hakl, Klein, Kolmačka, Malíšek, Mikulec, Soukup, Strnad, Süss a Werner, trenéři Klein a Marek

Pacov: Hošek, Vacek, Kalivoda, Novotný, Staněk P., Staněk O. a Mládek, trenér Neumann

Jihlava: Brukner, Kubát, Hamara, Nekvinda, Picka, Havlíček a Ryška, trenér Kubát

FotkyZMobilu

SOUHRNNÉ VÝSLEDKY TURNAJŮ

POŘADÍ
na jedn. turnajích
1. turnaj
13.10.2013
2. turnaj
10.11.2013
3. turnaj
08.12.2013
finále
09.03.2014
POČET
TURNAJŮ
Volejbal Brno 1 1 3 1 4
Kometa Brno A 2 2 2 2 4
Pacov 3   1 3 3
Jihlava 5 4 4 4 4
Kometa Brno B     3   1
Vyškov 6 5 5   3
Šlapanice 4       1


BODY
za jedn. turnaje
1. turnaj
13.10.2013
2. turnaj
10.11.2013
3. turnaj
08.12.2013
finále
09.03.2014
SOUČET
BODŮ
KONEČNÉ
POŘADÍ
koeficient 1 1 1 2    
Volejbal Brno 0,857 0,833 0,500 1,600 3,790 1.
Kometa Brno A 0,714 0,667 0,667 1,200 3,248 2.
Pacov 0,571 0,000 0,833 0,800 2,205 3.
Jihlava 0,286 0,333 0,333 0,400 1,352 4.
Kometa Brno B 0,000 0,500 0,000 0,000 0,500 5.
Vyškov 0,143 0,167 0,167 0,000 0,476 6.
Šlapanice 0,429 0,000 0,000 0,000 0,429 7.


BODOVÁNÍ 3 týmy 4 týmy 5 týmů 6 týmů 7 týmů 8 týmů 9 týmů
0. místo 1,000 1,000 1,000 1,000 1,000 1,000 1,000
1. místo 0,750 0,800 0,833 0,857 0,875 0,889 0,900
2. místo 0,500 0,600 0,667 0,714 0,750 0,778 0,800
3. místo 0,250 0,400 0,500 0,571 0,625 0,667 0,700
4. místo 0,000 0,200 0,333 0,429 0,500 0,556 0,600
5. místo   0,000 0,167 0,286 0,375 0,444 0,500
6. místo     0,000 0,143 0,250 0,333 0,400
7. místo       0,000 0,125 0,222 0,300
8. místo         0,000 0,111 0,200
9. místo           0,000 0,100
10. místo             0,000

1. TURNAJ, neděle 13. 10. Brno - hala Botanická

  KOMETA PACOV VYŠKOV skóre B P
SKP Kometa Brno   2:1 (73:67) 3:0 (75:36) 5:1 5 1.
TJ Slavoj Pacov 1:2 (67:73)   3:0 (75:31) 4:2 4 2.
Volejbal Vyškov 0:3 (36:75) 0:3 (31:75)   0:6 0 3.
B .... body (jeden set = jeden bod), P .... pořadí ve skupině

  VOLEJBAL BRNO ŠLAPANICE JIHLAVA skóre B P
Volejbal Brno   2:1 (73:59) 3:0 (73:67) 5:1 5 1.
Šlapanice 1:2 (59:73)   3:0 (75:47) 4:2 4 2.
ŠSK Jihlava 0:3 (39:75) 0:3 (47:75)   0:6 0 3.
B .... body (jeden set = jeden bod), P .... pořadí ve skupině

semifinále A1-B2 .... Brno - Pacov .... 2:0 (51:46)
semifinále A2-B1 .... Šlapanice - Kometa .... 0:2 (34:50)

o 5. místo A3-B3 .... Jihlava - Vyškov .... 2:0 (50:25)
o 3. místo .... Pacov - Šlapanice .... 2:1 (61:54)
o 1. místo .... Brno - Kometa .... 2:1 (68:58)

Konečné pořadí v 1. turnaji
1. Volejbal Brno
2. SKP Kometa Brno
3. TJ Slavoj Pacov
4. Šlapanice
5. ŠSK Jihlava
6. Volejbal Vyškov

2. TURNAJ, neděle 10. 11. Brno - hala Botanická

  V. BRNO Kometa "B" VYŠKOV JIHLAVA Kometa "A" skóre B P
V. BRNO   3:0 (75:0) 3:0 (75:33) 3:0 (75:51) 2:1 (73:68) 11:1 11 1.
Kometa "B" 0:3 (0:75)   3:0 (75:35) 3:0 (75:57) 1:2 (64:73) 7:5 7 3.
VYŠKOV 0:3 (33:75) 0:3 (35:75)   0:3 (48:75) 0:3 (47:75) 0:12 0 5.
JIHLAVA 0:3 (51:75) 0:3 (57:75) 3:0 (75:48)   0:3 (36:75) 3:9 3 4.
Kometa "A" 1:2 (68:73) 2:1 (73:64) 3:0 (75:47) 3:0 (75:36)   9:3 9 2.
B .... body (jeden set = jeden bod), P .... výsledné pořadí na turnaji

3. TURNAJ, neděle 8. 12. Jihlava

  JIHLAVA BRNO KOMETA PACOV VYŠKOV skóre B P
JIHLAVA   0:3 (44:75) 0:3 (52:75) 0:3 (44:75) 2:1 (64:58) 2:10 2 4.
BRNO 3:0 (75:44)   2:1 (74:67) 0:3 (56:78) 3:0 (75:27) 8:4 8 3.
KOMETA 3:0 (75:52) 1:2 (67:74)   2:1 (66:67) 3:0 (75:42) 9:3 9 2.
PACOV 3:0 (75:44) 3:0 (78:56) 1:2 (67:66)   3:0 (75:40) 10:2 10 1.
VYŠKOV 1:2 (58:64) 0:3 (27:75) 0:3 (42:75) 0:3 (40:75)   1:11 1 5.
B .... body (jeden set = jeden bod), P .... výsledné pořadí na turnaji

4. TURNAJ, neděle 9. 3. Brno - hala Botanická

  BRNO KOMETA PACOV JIHLAVA skóre B P
BRNO   2:1 (70:62) 3:0 (75:54) 3:0 (75:40) 8:1 8 1.
KOMETA 1:2 (62:70)   1:2 (73:75) 3:0 (75:51) 5:4 5 2.
PACOV 0:3 (54:75) 2:1 (75:73)   3:0 (75:48) 5:4 5 3.
JIHLAVA 0:3 (40:75) 0:3 (51:75) 0:3 (48:75)   0:9 0 4.
B .... body (jeden set = jeden bod), P .... výsledné pořadí na turnaji