Extraliga KADETŮ - 1. část

1. turnaj 5. až 6. října, pořadatel VSC Zlín

Brno - Ostrava .... 3:0 (19,23,29)
Brno - Zlín .... 2:3 (21,19,-20,-17,11)
Brno - Beskydy .... 3:1 (-11,20,14,20)
Brno - Znojmo .... 3:0 (18,23,14)

Tabulka a seznam zápasů a výsledků
Naši kadeti hrají soutěž pod hlavičkou Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka.

Extraliga KADETŮ - 2. část

2. turnaj (1÷5) 2. až 3. listopadu, pořadatel Spartak Velké Meziříčí

Brno - Velké Meziříčí .... 3:1 (21,23,-25,21)
Brno - Příbram .... 3:0 (21,19,20)
Brno - České Budějovice .... 3:0 (18,21,17)
Brno - ČZU Praha .... 3:1 (21,19,-21,16)

Tabulka a seznam zápasů a výsledků
Naši kadeti hrají soutěž pod hlavičkou Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka.



3. turnaj (1÷5) 30. listopadu a 1. prosince, pořadatel VSC Zlín

Brno - Zlín .... 3:2 (23,-22,22,-12,6)
Brno - Příbram .... 3:0 (20,19,19)
Brno - Ostrava .... 2:3 (21,-20,-21,21,-12)
Brno - ČZU Praha .... 1:3 (-19,-21,15,-17)
sestupujeme do 6÷10

Tabulka a seznam zápasů a výsledků
Naši kadeti hrají soutěž pod hlavičkou Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka.

Extraliga KADETŮ - 3. část

4. turnaj (6÷10) 11. až 12. ledna, pořadatel Hradec Králové

Brno - Ústí n/L .... 3:0 (17,16,13)
Brno - Příbram .... 3:0 (15,15,12)
Brno - Prosek .... 3:0 (14,22,20)
Brno - Hradec Králové .... 3:2 (14,-23,-22,17,7)
postupujeme do 1÷5

Tabulka a seznam zápasů a výsledků
Naši kadeti hrají soutěž pod hlavičkou Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka.



5. turnaj (1÷5) 8. až 9. února, pořadatel Volejbal Brno

Brno - Zlín .... 3:1 (-18,17,16,22)
Brno - Ostrava .... 3:1 (23,-14,20,23)
Brno - Praha .... 3:1 (25,-14,14,20)
Brno - Beskydy .... 3:0 (21,19,20)

Tabulka a seznam zápasů a výsledků
Naši kadeti hrají soutěž pod hlavičkou Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka.

Extraliga KADETŮ - 4. část

Finálový turnaj 27. února až 2. března, pořadatel ŠSK Beskydy (Frýdek-Místek)

Skupina:
Brno - Hradec Králové .... 3:0 (26,29,18)
Brno - Zlín .... 3:1 (-13,19,14,17)
Brno - Beskydy .... 3:0 (19,16,17)

Semifinále:
Brno - České Budějovice .... 3:1 (-17,15,12,22)

Finále:
Brno - ČZU Praha .... 0:3

Tabulka a seznam zápasů a výsledků skupina I, skupina II semifinále a finále a
Naši kadeti hrají soutěž pod hlavičkou Sportovního gymnázia Ludvíka Daňka.



Naši kadeti vybojovali druhé místo - stříbrné medaile!