Extraliga JUNIORŮ - základní část

1. a 2. kolo sobota 19.10. Brno - Zlín .... 2:3 (-22,23,17,-19,-16) a 3:0 (22,19,28)
3. a 4. kolo neděle 20.10. Beskydy - Brno .... 3:2 (-22,18,-16,23,11) a 3:2 (-19,-17,28,20,11)

5. a 6. kolo sobota 16.11. Brno - Ostrava .... 2:3 (-28,-6,23,19,-15) a 1:3 (21,-15,-19,-25)
7. a 8. kolo neděle 17.11. Hradec Králové - Brno .... 0:3 (-20,-15,-18) a 1:3 (22,-17,-11,-23)

9. a 10. kolo sobota 14.12. Brno - Velké Meziříčí .... 3:1 (25,19,-23,18) a 3:2 (-26,22,-24,20,4)
11. a 12. kolo neděle 15.12. Zlín - Brno .... 3:1 (16,19,-25,19) a 3:0 (23,18,23)

13. a 14. kolo sobota 25.01. Brno - Beskydy .... 3:2 (-13,14,-20,15,9) a 3:0 (26,16,20)
15. a 16. kolo neděle 26.01. Ostrava - Brno .... 3:0 (14,23,22) a 3:2 (-23,19,-26,22,11)

17. a 18. kolo sobota 22.02. Brno - Hradec Králové .... 3:0 (17,20,19) a 3:1 (20,21,-19,14)
19. a 20. kolo neděle 23.02. Velké Meziříčí - Brno .... 1:3 (23,-23,-19,-22) a 3:1 (20,17,-24,22)

V základní části jsme se umístili na třetím místě skupiny B.

Tabulka a seznam zápasů a výsledků

Extraliga JUNIORŮ - finálová část

** Mistrovství ČR ve volejbale juniorů **


ČTVRTEK 13.03. Hala KOUNICOVA Hala BOTANICKÁ
15:00 České Budějovice - Liberec
3:2 (-19,-19,17,22,13)
Ostrava - Beskydy
3:1 (14,18,-20,20)
17:30 Zlín - Brno
1:3 (-23,20,-17,-21)
ČZU Praha - Dansport Praha
3:0 (15,17,18)
PÁTEK 14.03.    
10:00 Liberec - Brno
0:3 (-14,-15,-24)
Beskydy - Dansport Praha
3:0 (25,18,23)
12:30 České Budějovice - Zlín
0:3 (-14,-15,-16)
Ostrava - ČZU Praha
0:3 (-20,-15,-8)
16:30 Zlín - Liberec
3:0 (17,21,19)
ČZU Praha - Beskydy
3:1 (18,-21,21,23)
19:00 Brno - České Budějovice
3:0 (18,15,21)
Dansport Praha - Ostrava
1:3 (-17,24,-19,-13)
SOBOTA 15.03.    
13:00 seminifinále (1-4):
ČZU Praha - Zlín
3:0 (21,24,24)
semifinále (5-8):
Beskydy - Liberec
3:1 (17,22,-18,16)
15:30 seminifinále (1-4):
Brno - Ostrava
3:0 (24,16,16)
semifinále (5-8):
Č. Budějovice - Dans. Praha
3:0 (17,23,16)
NEDĚLE 16.03.    
9:00 finále o 7. místo:
Liberec - Dansport Praha
0:3 (-21,-13,-20)
 
11:30 finále o 5. místo:
Beskydy - Č. Budějovice
 
14:00 finále o 3. místo:
Zlín - Ostrava
3:2 (23,-22,22,-22,10)
 
17:00 finále o 1. místo:
Brno - ČZU Praha
3:2 (-20,-20,23,16,13)
 


Naši junioři jsou Mistři ČR!

Tabulka a seznam zápasů a výsledků: skup. "Kounicova", skup. "Botanická" a (semi)finále.